Przejdź do treści
Retrostacja » Blog » Nasze plany na 2023 !

Nasze plany na 2023 !

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma RetroStacja organizuje wiele ciekawych i niezapomnianych imprez dla miłośników klimatu retro!

Nasze wydarzenia to nie tylko doskonała okazja do spotkania się z pasjonatami stylu vintage, ale także niepowtarzalna atmosfera, która przeniesie Cię w świat przeszłości.

Nasza Pasja

Retro klimat od zawsze był naszą Fascynacją dlatego zapewniamy szeroki wachlarz imprez, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dla miłośników motoryzacji mamy w ofercie możliwości wynajmu retro auta i możliwości cofnięcia się w czasie podczas niezapomnianej przejażdżki Dla fanów kina lub pięknych zdjęć proponujemy sesję zdjęciowe z pięknymi “gangsterskimi” autami takimi jak Chevrolet Corvette czy Cadillac Eldorado , oraz wiele innych które z pewnością będą przyjemną pamiątką i pozwolą przeżyć niezapomniane chwile .

Coś dla leniwszych

Jako ekipa pasjonatów mamy przyjemność zaprosić na nasze pikniki retro-motoryzacyjne na których będzie można zrobić sobie zdjęcie i na żywo obcować z starą dobra motoryzacją.

Czym w skrócie się zajmujemy ?

Jeśli szukasz inspiracji na organizację swojej imprezy, to RetroStacja jest idealnym miejscem! Oferujemy wynajem retro samochodów , dekoracji oraz pomoc w organizacji imprez tematycznych. Wspólnie z nami możesz zorganizować niezapomnianą urodzinową imprezę, firmową imprezę integracyjną czy nieformalne spotkanie ze znajomymi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wspólnego spędzenia czasu w klimacie retro!

Dodaj ogłoszenie

Jeżeli samochód i oferta uzyska pozytywne rozpatrzenie administracji retrostacja.pl, ogłoszenie będzie umieszczone po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty.
Potwierdzenie prosimy wysłać na adres e-mail info@retrostacja.pl.

Ogłoszenie będzie emitowane na naszej giełdzie 90 dni 
Koszt umieszczenia ogłoszenia

19 zł

O wpłatę prosimy na numer konta wraz z marką i modelem samochodu podaną w formularzu w tytule przelewu

1611 6022 0200 0000 0355 6765 27