Przejdź do treści
Retrostacja » Blog » Wyjątkowa podróż w czasie VW T2 Ogórkiem na Waszym weselu!

Wyjątkowa podróż w czasie VW T2 Ogórkiem na Waszym weselu!

Czy marzycie o niezapomnianej i oryginalnej oprawie na swoim wielkim dniu? Mamy dla Was niezwykłą propozycję – zapraszamy do wynajęcia kultowego VW T2 od Retro Stacja!

Nasz uroczy Volkswagen T2 to nie tylko zabytkowy pojazd, ale prawdziwy symbol swobodnego ducha i przygody. Ten klasyczny van o niepowtarzalnym designie wprawi Waszych gości w zachwyt i zapewni wyjątkowe tło dla Waszych wspomnień. 📸🎊

Czym wyróżnia się nasza oferta?

🌟 Unikalny urok: VW T2 to ikona lat 70., która dodaje uroku każdej uroczystości. Jego kultowy wygląd doda Waszemu weselu niepowtarzalnego stylu.

🌟 Wrażenia na całe życie: Wasze zdjęcia będą wyjątkowe dzięki temu pięknemu pojeździe, który stanie się nieodłączną częścią Waszej historii miłości.

🌟 Przestronne wnętrze: Wnętrze VV T2 to nie tylko podróż w czasie, ale również przestronne i wygodne miejsce, gdzie możecie spędzić chwile tylko we dwoje.

🌟 Pasjonaci za kierownicą: Nasza ekipa składa się z miłośników zabytkowych pojazdów, którzy zadbają o każdy detal Waszej podróży.

Dołączcie do grona par, które zdecydowały się na podróż w czasie i dodajcie nutkę vintage do swojego wesela. Skontaktujcie się z nami już dziś, by sprawdzić dostępność i dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. 💌🕰️

Dowiedz się więcej: Wyjątkowa podróż w czasie VW T2 Ogórkiem na Waszym weselu!

Dodaj ogłoszenie

Jeżeli samochód i oferta uzyska pozytywne rozpatrzenie administracji retrostacja.pl, ogłoszenie będzie umieszczone po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty.
Potwierdzenie prosimy wysłać na adres e-mail info@retrostacja.pl.

Ogłoszenie będzie emitowane na naszej giełdzie 90 dni 
Koszt umieszczenia ogłoszenia

19 zł

O wpłatę prosimy na numer konta wraz z marką i modelem samochodu podaną w formularzu w tytule przelewu

1611 6022 0200 0000 0355 6765 27