Przejdź do treści
Retrostacja » Blog » Wydarzenia » Co jeszcze czeka nas w tym roku – przegląd imprez

Co jeszcze czeka nas w tym roku – przegląd imprez

Po sezonie letnim przyszedł czas na porządki w garażu i przygotowanie aut do zimy. Ale to nie wszystko – przyszedł też czas na planowanie nadchodzących, jesienno-zimowych wydarzeń! Złapaliśmy więc za kalendarze i przeanalizowaliśmy co dobrego czeka nas w świecie retro motoryzacji. Zapraszamy do lektury 🙂

Nazwa: Auto e Moto d’Epoca 2021 – Fiera di Padova

Termin: 21.10 – 24.10

Miejsce: Padova, Włochy

Najważniejszym włoskim pokazem klasycznych samochodów i motocykli jest Auto Moto Depoca. Na olbrzymiej powierzchni wystawienniczej (niespełna 90,000 m²) przygotowane będą perełki klasycznej motoryzacji! Entuzjaści retro motoryzacji, którzy przyjadą do Padwy na pewno się nie zawiodą – wydarzenie pełne jest unikalnych eksponatów, a także unikalnych i oryginalnych części, które ciężko jest znaleźć w innym miejscu. Ta wystawa oferuje wszystko! 

Bilety: https://autoemotodepoca.com/en-GB/visitare

Auto Moto De Epoca

Nazwa: Retro Motor Show

Termin: 05.11-07.11

Miejsce: Poznań, Polska

Impreza Retro Motor Show powoli aspiruje do miana polskiego święta retro motoryzacji! Zabytkowe pojazdy, klasyczne modele aut, giełda pojazdów zabytkowych, Akademia Renowacji czy Retro Tunning – to dopiero początek atrakcji Retro Motor Show. Targi to wspaniała podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki. 

 Podczas tego wydarzenia zwiedzający mają możliwość obejrzeć wyjątkowe marki i modele, które niejeden miłośnik motoryzacji chciałby mieć w swoim garażu. Retro Motor Show odsłoni przed wami legendy światowej i rodzimej produkcji. 

Bilety: https://retromotorshow.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Nazwa: FOOD MOTOR SHOW 2021

Termin: 26.11-05.12

Miejsce: Essen, Niemcy

Essen Motor Show – czyli klasyka gatunku! Targi w Essen to największa i być może najważniejsza europejska wystawa samochodowa. Na ogromnej powierzchni wystawienniczej zaprezentowany zostanie świat motoryzacji w całej okazałości – od tuningu, przez sporty motorowe, aż po klasyczne samochody i motocykle.  Wydarzenie odbędzie się od 26 listopada do 5 grudnia. W programie imprezy zaplanowane liczne atrakcje, wraz z areną do sportów motorowych do pokazów jazdy na żywo. To nie wszystko – podczas targów będzie można zakupić klasyczne auto.

Bilety: https://www.essen-motorshow.de/tickets/index-9.html

Nazwa: Prewar Days

Termin: 10.12 – 12.12

Miejsce: Waregem, Belgia

Prewar Days to międzynarodowe targi samochodów klasycznych z przedwojennej branży motoryzacyjnej. Targi odbywają się w Waregem Expo (Belgia). Jest to wydarzenie unikatowe w skali europejskiej, które warto odwiedzić.

Link: https://en.prewardays.be

Nazwa: RETRO CLASSICS BAVARIA 2021

Termin: 03.12 – 05.12

Miejsce: Norymberga, Niemcy

Retro Classics Bavaria to wystawa klasycznych samochodów na zakończenie sezonu. Wielu międzynarodowych i krajowych producentów samochodów, dealerów, kolekcjonerów i specjalistów prezentuje się na targach Retro Classics Bavaria pokazując światu najpiękniejsze samochody. Wydarzenie odbędzie się na targach Nürnberg Messe w grudniu 2021 roku. Retro Classics Bavaria nigdy Cię nie zawiedzie, dlatego gorąco polecamy tę wystawę!

Bilety: https://www.retro-classics-bavaria.de

Dodaj ogłoszenie

Jeżeli samochód i oferta uzyska pozytywne rozpatrzenie administracji retrostacja.pl, ogłoszenie będzie umieszczone po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty.
Potwierdzenie prosimy wysłać na adres e-mail info@retrostacja.pl.

Ogłoszenie będzie emitowane na naszej giełdzie 90 dni 
Koszt umieszczenia ogłoszenia

19 zł

O wpłatę prosimy na numer konta wraz z marką i modelem samochodu podaną w formularzu w tytule przelewu

1611 6022 0200 0000 0355 6765 27