Przejdź do treści

O nas

Poznaj naszą historię

Bo historia kołem się toczy…

RETROSTACJA

Gdy pewnego dnia narodził się pomysł wspólnych podróży retro busikiem, nikt nie przypuszczał że idea ta rozwinie się tak bardzo. Z chłopięcego marzenia o retro busiku narodziło się wiele wspomnień, historii, przyjaźni i przygód. Narodziła się też pasja do klasycznej motoryzacji, która dzisiaj przybrała formę Retro Stacji.

To miejsce jest dla miłośników samochodów z duszą. Stworzone przez i dla pasjonatów motoryzacji. Na blogu przeczytasz o ciekawostkach ze świata motoryzacji oraz obejrzysz filmiki. Retro Stacja to także szeroko pojęty wynajem samochodów do komercyjnych projektów oraz rozmaitych uroczystości. Spełniamy najskrytsze motoryzacyjne marzenia, dlatego u nas także kupisz wymarzone auto. Jeśli nie mamy interesującego Cię modelu w danej chwili, sprowadzimy go dla Ciebie.

Po mniejsze zakupy zapraszamy do Retro Sklepiku, gdzie sprawisz sobie lub komuś fajny prezent/gadżet.

Dlaczego warto nas wybrać

Czyli świat miłośników retro motoryzacji

Klasyczną motoryzacją zajmujemy się od najmłodszych lat, poznając kolejne aspekty tego świata, techniki, specyfikę i tajemnicę. Każde auto to przygoda, szereg mniejszych i większych elementów, które tworzą ten niepowtarzalny klimat.

Nasz team wyspecjalizował się w poszczególnych aspektach branży klasycznej motoryzacji. W swoim zespole mamy specjalistów mechaniki pojazdowej, blacharstwa, galwanizacji czy car detailingu. Różnimy się od siebie, ale dzięki wspólnej pasji potrafiliśmy stworzyć zespół, który zdolny jest do realizacji unikalnych i pozornie niemożliwych projektów. Współpracujemy też z różnymi partnerami, którzy razem z nami kochają świat retro.

Poznajmy się

nasz zespół

Dodaj ogłoszenie

Jeżeli samochód i oferta uzyska pozytywne rozpatrzenie administracji retrostacja.pl, ogłoszenie będzie umieszczone po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty.
Potwierdzenie prosimy wysłać na adres e-mail info@retrostacja.pl.

Ogłoszenie będzie emitowane na naszej giełdzie 90 dni 
Koszt umieszczenia ogłoszenia

19 zł

O wpłatę prosimy na numer konta wraz z marką i modelem samochodu podaną w formularzu w tytule przelewu

1611 6022 0200 0000 0355 6765 27