Przejdź do treści

Pin Up & Clean Up

Nowa marka produktów do Car Detailingu

100% made in Italy.

poznaj naszą ofertę I sam zadbaj o klasyka

Produkty do kosmetyki aut

Przez lata pielęgnowaliśmy i dbaliśmy o swoje auta, poszukując najwyższej jakości produktów pozwalających przedłużyć życie naszym czterokołowym marzeniom. Metodą prób i błędów przetestowaliśmy całą gamę produktów car detailingowych, dzięki czemu możemy polecić i zaoferować produkty zaufanych marek i producentów. Idealny zestaw do pielęgnacji auta powinien zawierać szampon, wosk i preparat do felg po stronie zewnętrznej samochodu. Można go powiększyć o nabłyszczacz do opon. Wewnątrz niezastąpione są nawilżane ściereczki do tworzyw sztucznych oraz środki do pielęgnacji tapicerki.

Produkty do car detailing znajdziesz w naszym retro sklepiku, w którym oferujemy szeroki wybór asortymentu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników klasycznej motoryzacji postanowiliśmy także stworzyć własną linię produktów do pielęgnacji auta. Jesteśmy na ostatniej prostej opracowania innowacyjnych i skutecznych formuł, we współpracy z najlepszymi europejskimi producentami chemii samochodowej, z włoskim rodowodem.

Już niebawem uchylimy światu rąbka tajemnicy!

Dodaj ogłoszenie

Jeżeli samochód i oferta uzyska pozytywne rozpatrzenie administracji retrostacja.pl, ogłoszenie będzie umieszczone po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty.
Potwierdzenie prosimy wysłać na adres e-mail info@retrostacja.pl.

Ogłoszenie będzie emitowane na naszej giełdzie 90 dni 
Koszt umieszczenia ogłoszenia

19 zł

O wpłatę prosimy na numer konta wraz z marką i modelem samochodu podaną w formularzu w tytule przelewu

1611 6022 0200 0000 0355 6765 27