Foto & Video

Sesje z samochodami klasycznymi Warszawa i okolice

Organizujesz event samochodowy, na którym brakuje Ci fotografa?

Sesje zdjęciowe

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć samochodu? Chcesz wykonać sesję zdjęciową? Nie ma problemu!
 
Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalne fotografie, które będziesz mógł wykorzystać do działań komercyjnych lub po prostu włożyć do albumu, aby wrócić do motoryzacyjnych wspomnień. 
Zrealizujemy Twoją wizję na zdjęcia, ale też wyjdziemy na przeciw kompleksowo organizując sesję zdjęciową.
Dobre zdjęcia to klucz do sukcesu przy sprzedaży samochodu. Wykonamy profesjonalne fotografie na wysokiej jakości sprzęcie. 
 
Specjalizujemy się w tzw. ”rolling shotach’ , czyli zdjęciach wykonywanych na dwa samochody. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dopasowując ofertę do potrzeb klienta.

 

Zadbany, aby samochód odzyskał dawny blask

Produkcje video

Potrzebujesz auta do filmu? Budujesz retro scenografię i chciałbyś mieć piękne, retro samochody w tle? A może realizujesz podcast i chciałbyś wykorzystać klasyczne auto? Dobrze trafiłeś! Mamy ogromne doświadczenie w produkcjach filmowych, będąc związanymi z firmami produkcyjnymi video od ponad 10 lat. Przygotujemy dla Ciebie potrzebne auto!
 
Sami też tworzymy i produkujemy różnego rodzaju filmy video związane z motoryzacją, ale nie tylko. Ciekawe ujęcia, profesjonalny montaż oraz staranność o detale w każdym aspekcie filmu. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie. Wyróżniają nas niekonwencjonalne pomysły i sposoby ich realizacji. 
 
Wykonujemy filmy na potrzeby komercyjne ale również na prywatne projekty.

Z klasykami wszystko się uda!

Projekty i Eventy

Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventu oraz realizacji rozmaitych projektów pozwala nam zrozumieć potrzeby klientów i sprostać jego oczekiwaniom w 100%.
Uwielbiamy współpracować z różnymi osobami realizując obrane cele. Jesteśmy otwarci na współpracę z dużymi korporacjami, z małymi rodzinnymi firmami ale również  z osobami prywatnymi.
Zaproponujemy wiele pomysłów oraz sposobów na ich spełnienie.
 
Z dbałością o każdy szczegół zoorganizujemy event skrojony na miarę Twoich potrzeb. Zajmiemy się również odpowiednią oprawą oraz promocją Twoich pomysłów, tak aby dotarły do jak największej liczby osób i przyniosły wymierne korzyści dla Ciebie i Twojej firmy.

 

Kontakt