Przejdź do treści

Foto & Video

Sesje z samochodami klasycznymi Warszawa i okolice

Organizujesz event samochodowy, na którym brakuje Ci fotografa?

Sesje zdjęciowe

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć samochodu? Chcesz wykonać sesję zdjęciową? Nie ma problemu!
 
Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalne fotografie, które będziesz mógł wykorzystać do działań komercyjnych lub po prostu włożyć do albumu, aby wrócić do motoryzacyjnych wspomnień. 
Zrealizujemy Twoją wizję na zdjęcia, ale też wyjdziemy na przeciw kompleksowo organizując sesję zdjęciową.
Dobre zdjęcia to klucz do sukcesu przy sprzedaży samochodu. Wykonamy profesjonalne fotografie na wysokiej jakości sprzęcie. 
 
Specjalizujemy się w tzw. ”rolling shotach’ , czyli zdjęciach wykonywanych na dwa samochody. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dopasowując ofertę do potrzeb klienta.

 

Zadbany, aby samochód odzyskał dawny blask

Produkcje video

Potrzebujesz auta do filmu? Budujesz retro scenografię i chciałbyś mieć piękne, retro samochody w tle? A może realizujesz podcast i chciałbyś wykorzystać klasyczne auto? Dobrze trafiłeś! Mamy ogromne doświadczenie w produkcjach filmowych, będąc związanymi z firmami produkcyjnymi video od ponad 10 lat. Przygotujemy dla Ciebie potrzebne auto!
 
Sami też tworzymy i produkujemy różnego rodzaju filmy video związane z motoryzacją, ale nie tylko. Ciekawe ujęcia, profesjonalny montaż oraz staranność o detale w każdym aspekcie filmu. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie. Wyróżniają nas niekonwencjonalne pomysły i sposoby ich realizacji. 
 
Wykonujemy filmy na potrzeby komercyjne ale również na prywatne projekty.

Z klasykami wszystko się uda!

Projekty i Eventy

Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventu oraz realizacji rozmaitych projektów pozwala nam zrozumieć potrzeby klientów i sprostać jego oczekiwaniom w 100%.
Uwielbiamy współpracować z różnymi osobami realizując obrane cele. Jesteśmy otwarci na współpracę z dużymi korporacjami, z małymi rodzinnymi firmami ale również  z osobami prywatnymi.
Zaproponujemy wiele pomysłów oraz sposobów na ich spełnienie.
 
Z dbałością o każdy szczegół zoorganizujemy event skrojony na miarę Twoich potrzeb. Zajmiemy się również odpowiednią oprawą oraz promocją Twoich pomysłów, tak aby dotarły do jak największej liczby osób i przyniosły wymierne korzyści dla Ciebie i Twojej firmy.

 

Kontakt

Dodaj ogłoszenie

Jeżeli samochód i oferta uzyska pozytywne rozpatrzenie administracji retrostacja.pl, ogłoszenie będzie umieszczone po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty.
Potwierdzenie prosimy wysłać na adres e-mail info@retrostacja.pl.

Ogłoszenie będzie emitowane na naszej giełdzie 90 dni 
Koszt umieszczenia ogłoszenia

19 zł

O wpłatę prosimy na numer konta wraz z marką i modelem samochodu podaną w formularzu w tytule przelewu

1611 6022 0200 0000 0355 6765 27