Przejdź do treści

New York City TAXI – Yellow Cab

Odkryj motoryzacyjną ikonę – Ford Crown Victoria, oryginalną taksówkę z Nowego Jorku, teraz dostępną w Retro Stacji!

Z dumą prezentujemy klasyczny model z 1997 roku, który przez lata definiował obraz nowojorskich ulic. Ten 4-drzwiowy samochód jest wyposażony w legendarną 4-biegową automatyczną skrzynię biegów oraz potężny silnik V8 o pojemności 4,6 l, gwarantujący płynną i dynamiczną jazdę z tylnym napędem, charakterystycznym dla amerykańskiej motoryzacji. NYC Taxi Yellow Cab w pełnej okazałości!

Ford Crown Victoria był produkowany w latach 1997-2011, a nasz model zachowuje wszystkie oryginalne cechy, które uczyniły go ikoną. Jego wytrzymała konstrukcja i niezawodność sprawdziły się na niezliczonych taksówkowych zmianach, teraz zaś czeka, by dodać charakteru Twoim komercyjnym projektom lub prywatnym uroczystościom.

oDPAL I POSŁUCHAJ

1997

benzyna

4620 cm³

120 KM

Automatyczna

5 Miejsc

NYC Taxi przyciąga uwagę i budzi wielkie zainteresowanie! Jest świetny do promocji twojej marki czy nietuzinkowych projektów – jak np. instalacja do Halloween!

MASZ PYTANIA?

Jeżeli masz pytanie odnośnie tego modelu to możesz je zadać poniżej.

Dodaj ogłoszenie

Jeżeli samochód i oferta uzyska pozytywne rozpatrzenie administracji retrostacja.pl, ogłoszenie będzie umieszczone po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty.
Potwierdzenie prosimy wysłać na adres e-mail info@retrostacja.pl.

Ogłoszenie będzie emitowane na naszej giełdzie 90 dni 
Koszt umieszczenia ogłoszenia

19 zł

O wpłatę prosimy na numer konta wraz z marką i modelem samochodu podaną w formularzu w tytule przelewu

1611 6022 0200 0000 0355 6765 27